Astroloji

 

 

 
Akrep (05.12.2019)
 Bugün iletişimde bir takım yanlış anlaşılmalar olabilir. Böyle durumlarda ön yargıdan uzak durmalı ve olayları arka planda izlemelisiniz. Sevdiğiniz insanla kuracağınız sıcak ilişki sizleri biraz daha huzurlu hissettirebilir.Content Video - Akrepler para konularına dikkat!
 
Aslan (05.12.2019)
 Bazı sorumluluklarınızla ilgili birtakım yüzleşmeler içinde olabilirsiniz. Sakin bir şekilde olayları açıklamalı ve zıtlaşmalardan kaçınmalısınız. Çevrenizdeki gelişen süreçte birilerinin bir şeylere kızdığını anlamak veya hoşlanmadığını fark etmeniz için ekstra gayret harcamalısınız.Content Video - Aslanlar değişime hazır olun!
 
Balık (05.12.2019)
 Uzun zamandır beklediğiniz bir haber ile ilgili olumlu sonuç alabilirsiniz. Yakın çevrenizle yaşadığınız sorunları konuşarak çözüme ulaştırabilirsiniz. Kendi içinizde bazı problemleri daha rahat çözebilirsiniz. Çevrenizden bir konuda akıl almamalısınız.Content Video - Balıklar iletişiminize dikkat edin!
 
Başak (05.12.2019)
 Otoriter figürlerle yapacağınız görüşmelerde konuşmanızın şeklini mantık ve sabır çerçevesi içinde gerçekleştirmelisiniz. Bugün yapacağınız araştırmalar ya da öğreneceğiniz bilgiler çok önemli olabilir. Kendinizi biraz daha araştırma yönüne vermelisiniz.Content Video - Başaklar aradığınız cevapları bulacaksınız!
 
Boğa (05.12.2019)
 İlişkilerinizi gözden geçirmek için güzel bir gündesiniz. Geçmişteki bir ilişkinizi yeniden gündeme getirebilir ve bunun üzerine tekrar konuşabilirsiniz. Parasal konularda yaşanabilecek bazı aksilikleri çok fazla büyütmemelisiniz. Maddi kaynaklarınızı doğru bir dengede tutmaya özen gösterin.Content Video - Boğalar sınırlarınızı koruyun!
 
İkizler (05.12.2019)
 Duygusal olarak kendinizi bazı endişeler içine sürükleyebilirsiniz. Kendinizi bu boş kuruntular içine sokmamaya gayret göstermeli pozitif olana yönelmelisiniz. Zamanında yaşanan hayal kırıklıklarının yine yaşanabilmesi ihtimali üzerine kendinizi yormamalısınız. Yaşanacak olan yaşanacaktır. Sadece akıllıca kararlar verin.Content Video - İkizler yeni ilişkilere hazır olun!
 
Koç (05.12.2019)
Bugünlerde kariyer hayatınızın yoğunluğu içinde olabilirsiniz. Bazı konularda yenilik duygusu taşıyorsunuz ama bu yeniliği nasıl hayata geçireceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Bugün biraz daha içsel anlamda neler yapmalısınız bunu değerlendirmelisiniz.Content Video - Koçlar rekabetten uzak durun!
 
Kova (05.12.2019)
 Kariyerinizle ilgili beklediğiniz durumlar olumlu bir şekilde sonuçlanabilir. Bugün maddi konularla ilgili değerlendirmeler yapabilirsiniz. Kendi içinizde bazı sorunları daha rahat çözebileceğiniz bir dündesiniz. Alım-satım gibi konular gündeminizde olabilir.Content Video - Kovaların kariyeri yükselişte!
 
Oğlak (05.12.2019)
 Bugünlerde üst üste kazandığınız başarılar ve yaptığınız önemli girişimler insanların gözünde popülaritenizi arttırabilir. İtibarınızın yükselişi sizlere yeni şeyler üretmek konusunda motive edebilir. Daha iyi ne yapabilirsiniz bunu düşünün.Content Video - Oğlakların sorunlarını çözeceği bir hafta!
 
Terazi (05.12.2019)
 Hiç ummadığınız kişilerle bazı konular yüzünden karşı karşıya gelebilirsiniz. Tanıdığınızı düşündüğünüz kişiler hakkında yanılgıya düşebilirsiniz. Bu konudan kendinize ders çıkarmalısınız ve sınırlarınızı daha gerçekçi bir şekilde çekmelisiniz.Content Video - Teraziler için farkındalık haftası!
 
Yay (05.12.2019)
 Planlamalarınızda değişiklikler yaparak yeni oluşum içine girebilirsiniz. Bugün sorumlulukları yerinize getirmeniz için doğru bir zaman içindesiniz. Bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Alacağınız haberlere hızlı itibar etmemelisiniz.Content Video - Yaylar büyük sürprizlere hazır olun!
 
Yengeç (05.12.2019)
 Bugün geçmişteki ilişkileriniz tekrar gündeme gelebilir. Artık geçmişi geri de bırakmalı ve bunun üzerine çok düşünmemelisiniz. Ret edilmemek adına verdiğiniz savaşlar ilerisi için çok büyük mutluluklarınız olabilir. Bazı konularda cesur olmayı deneyin.Content Video - Yengeçler duygularınıza dikkat edin!

 

 

 

Haber Yazılımı