Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 22:29
 
Ispartaspor32 taraftar grubu 32 Gençlik bildiri yayınladı.
32 GENÇLİK' den KAMUOYUNA DUYURUDUR!
SPOR Haberi
Ispartaspor32 taraftar grubu 32 Gençlik bildiri yayınladı.

Ispartaspor32 taraftar grubu 32 Gençlik adına Uğur Tarakçı imzalı bildiriyi grubun sosyal medya hesabından paylaşıldı. 32 Gençliğin sosyal medyada, Isparta AKP'li Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’den deplasman için otobüs taleplerinin geri çevrildiği, ‘290 gündür deplasmana otobüs vermediği dile getiriliyor. Cezalandırılan biz değil Ispartaspor taraftarıdır’ deniyor.

İşte 32 Gençliğin sosyal medyadan yayınladığı o metin

32 GENÇLİK' den KAMUOYUNA DUYURUDUR!

TEK DERDİMİZ SEVDAMIZ ISPARTA , ISPARTASPOR !

Seçimden sonra Isparta Belediyesi'ne DIŞ SAHA MAÇLARI İÇİN başvurduğumuz otobüs dilekçelerinin , çok yüksek Isparta BELEDİYE Başkanı Şükrü DEĞİRMEN oturduğu koltuğun kime ait olduğunu unutarak bütün dilekçelerimizi GERİ ÇEVİRMİŞTİR. Seçim öncesi yaşanan sıkıntılar başkanlığı kazandıktan sonra bizim için bitmişti. Ama gördük ki 290 gündür Ispartaspor'umuzu desteklemek için OTOBÜS dilekçelerimizi anlamsız şekilde geri ÇEVİRMİŞTİR.
CEZALANDIRILAN BİZ DEĞİLİZ , CEZALANDIRILAN ISPARTASPOR VE HER PARTİDEN ISPARTASPOR'A GÖNÜL VERMİŞ BÜYÜK ISPARTA HALKIDIR.
Bu duruma dikkat çekmek için PAZAR GÜNÜ Bir kişide olsak bin kişide olsak SAAT : 10:30'DA ISPARTA HALKINA AİT OLAN ISPARTA BELEDİYESİ ÖNÜNDE TOPLANIP TÜM ULUSAL KANALLARA TEZAHURATLARLA SESİMİZİ DUYURACAĞIZ.
Özel araçlarıyla gidecek olan tüm HALKIMIZI BİZE AİT OLAN ISPARTA BELEDİYESİ ÖNÜNE BEKLİYORUZ. KONVOY HALİNDE GİDİLECEKTİR.

Uğur TARAKÇI

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Nejat Özdoğan
Etiketler: Ispartaspor32, taraftar, grubu, 32, Gençlik, bildiri, yayınladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı