Haber Detayı
07 Aralık 2019 - Cumartesi 14:00
 
Ahmet Nur Çebi: UEFA'dan men cezası gelebilir
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 'TFF transfer için şu an bize izin vermiyor. Lisans kurulu bu bütçeyle transfer yapamazsınız diyor. Bu sınırlamayla karşı karşıyayız. UEFA'dan men cezası gelebilir.' ded
SPOR Haberi
Ahmet Nur Çebi: UEFA'dan men cezası gelebilir

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Hayatta Beşiktaş Radyosu'na çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Kasamıza gelen 1 lira para yok.'' diyen Çebi, şu ifadeleri kullandı;

''Yöneticilerimizin katkılarıyla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Yeni bir finans formülü arıyoruz. Bu yoldan beraber çıkacağız. UEFA'ya gidememekse gidememek. Acı ama gerçek. Ben popülist konuşmuyorum. TFF'nin transfer için bize şu anda izin vermediğini açıklayan ben olayım. Lisans Kurulu, bu bütçeyle transfer yapamazsınız diyor. Bu sınırlamayla karşı karşıyayız.

''Ben de çok isterim ama o defterler kapandı''
Lisans kuruluyla biraz itişip kakışacağız gibi görülüyor. O yolu aşmamız gerekiyor. Aşarsak da 2 transfer yapmak istiyoruz. Aboubakar, Talisca, Cenk Tosun gündemde yok. Ben de çok isterim ama o defterler kapandı. Biz o maaşları ödeyemeyiz.

''Toptan anlamayan adam''
Talisca'da da hata yapıldı. Kulübe satın alma opsiyonu koyuyorsunuz ama futbolcuya koymuyorsunuz. Toptan anlamayan, yabancı dili olmayan, tüccarlığı olmayan, hukuk bilgisi olmayan bir arkadaşın neden transfer komitesi başkanı yapıldığını anlamıyorum."

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Nejat Özdoğan
Etiketler: Ahmet, Nur, Çebi:, UEFA'dan, men, cezası, gelebilir,
Yorumlar
Haber Yazılımı