Haber Detayı
02 Ağustos 2020 - Pazar 18:27
 
Ak Parti'de kargaşa dolu anlar yaşanmaya devam ediyor !
Ak Parti'de kargaşa dolu anlar yaşanmaya devam ediyor ! AK Parti içerisinde 'yandaşlık çatışmaları' devam ederken, bir kavga da Fatih Tezcan ile Süleyman Özışık arasında yaşandı.
SİYASET Haberi
Ak Parti'de kargaşa dolu anlar yaşanmaya devam ediyor !

AK Parti içerisinde 'yandaşlık çatışmaları' devam ederken, bir kavga da Fatih Tezcan ile Süleyman Özışık arasında yaşandı.

Özışık sosyal medya hesabından "Fatih Tezcan gibilerle aynı gemide değilim" derken, Tezcan ise "Noktası virgülüne kadar bütün planlarınızdan haberim var. Son sabırlarım" ifadelerini kullandı.

FATİH TEZCAN'IN VURGUN İDDİASI

Fatih Tezcan geçtiğimiz yıllarda Scope videosunda 'internethaber' sitesi sahipleri Hadi Özışık ve Süleyman Özışık kardeşlerin belediye vurgunu yaptığı iddiasını dile getirmişti.

Tezcan, Özışık kardeşlerin AK Partili belediye başkanlarına şantaj yaparak tehdit ettiğini ve bu yolla maddi kazanç elde ettiğini öne sürerken şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bir yazar gidiyor bir belediye başkanını tehdit ediyor, onun ardından seminer dizisi veriyor ilçede! ‘Belediye başkanı görevden alınacak’ diye yazıyor ağabeyi internet sitesinde, kardeşi diyor ki; 'Abim öyle yazıyor ama benim site ile ilgim yok' diyor. 'Ne yapmak lazım' diyor buna belediye başkanı, 'Burada bir seminer yapalım' diyor, iki kişi... 400 bin lira paralar... 'Bu dönem olmaz ama' diyor belediye başkanı 'Yeni dönemde'... 'Yoksa devam edeceğiz yazmaya' diyor, belediye başkanı da çıkarıyor veriyor 200, 300, 400 bin lira. Bunu alan yazar her gün namus satıyor medyada..."

'FATİH TEZCAN GİBİLERLE AYNI GEMİDE DEĞİLİM'

Özışık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kardeşim ben açık ve net söylüyorum. Ben Twitter'da yazdığını mahkemede inkar eden ve önüne gelene iftira atan Fatih Tezcan gibilerle aynı gemide değilim. Sizi takip ediyoruz diyenler onu takip ediyorsa lütfen beni takip etmesin. Allah için beni takibi bırakın, istemiyorum" ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: İrem Dağ
Etiketler: Ak, Parti'de, kargaşa, dolu, anlar, yaşanmaya, devam, ediyor, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı