Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 11:57
 
AKŞENNER 'MİKROFON DELİKANLILIĞINI ARTIK BIRAKIN '
Akşener, 'Mikrofon delikanlılığını artık bırakın ve gereğini yapın' ifadelerini kullandı.
SİYASET Haberi
AKŞENNER 'MİKROFON DELİKANLILIĞINI ARTIK BIRAKIN '

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti grubunda konuştu. Akşener "Diplomasi seçeneği elbette kıyıda durmalı ama Mehmedim toprağa düşerken ve bunu bir devletin askeri yaparken lafı uzatmanın anlamı yok. Mikrofon delikanlılığını artık bırakın ve gereğini yapın" ifadelerini kullandı.

Akşener'in konuşmalarından satır başları şu şekilde:

"YENİ BİR ACIYLA GİRDİK"

"Maalesef yeni haftaya yeni bir acıyla girdik. İdlib'teki saldırıda 5 Mehmedimizi şehit verdik. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu olayın ardından yapılan açıklama ise geçen haftaki açıklamanın aynısıydı. Saldırı noktaları ateş destek vasıtalarıyla ateş altına alınmış ve gerekli cevap verilmiş"

"MİKROFON DELİKANLILIĞINI ARTIK BIRAKIN"

"Devletin sözüne inanmak zorundayız ancak bu inancımız tahammül sınırlarını zorlayan bir noktaya geldiğimiz gerçeğini ortadan kaldırmıyor. Evet, artık tahammülüz kalmadı. Bu iş öyle açıklamayla falan olmaz, ülkemizi soktuğunuz Suriye bataklığında Mehmedimiz can veriyor. Siz nasıl daha neyi bekliyorsunuz?

Diplomasi seçeneği elbette kıyıda durmalı ama Mehmedim toprağa düşerken ve bunu bir devletin askeri yaparken lafı uzatmanın anlamı yok. Mikrofon delikanlılığını artık bırakın ve gereğini yapın"

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Çağrı Gökyıldız
Etiketler: AKŞENNER, 'MİKROFON, DELİKANLILIĞINI, ARTIK, BIRAKIN, ',
Yorumlar
Haber Yazılımı