Haber Detayı
03 Şubat 2020 - Pazartesi 21:32
 
ATAKAN YAZGAN’A AÇIK MEKTUP
Efsane oluşunuz son bulmasın
SPOR Haberi
ATAKAN YAZGAN’A AÇIK MEKTUP

Sayın Yazgan, bir haber sitesindeki yorumları dikkatlice okudum. Sizin de okumanızı tavsiye ederim. Ispartaspor için efsane isimsiniz. Bir sezon şampiyon olup üst lige takımı çıkarmakla efsane oldunuz. Takımı işlerinizin yoğunluğu nedeniyle bırakıp gittiniz. Ispartaspor isimler değiştirerek BAL liginde şampiyon olmak için yıllardır mücadele ediyor. Bal liginde kurtarıcı başkan olmak için geldiniz.

Sayın Yazgan, o şampiyon yaptığınız dönem ekibinizle, bu dönemki ekibiniz aynı değil. Biz üçüncü ligde oynamıyoruz ki, Dobi Hasan’ı getirelim. Amatördeyiz be kardeşim.

Sayın Başkan, yorumlarda diyorlar ki, falan yerde futbolcularla içip maça gelen yöneticiler var. Bunları deşifre etmek sizin işiniz.

Sayın Atakan Yazgan, Takım futbolculara dayalı diyerek istifa eden varken, sorunu çözmek için çaba harcamamışsınız ki, bu yorumlar geliyor.

Sayın Başkan, Bence takımın hala şampiyon olma ihtimali var. Yardımcı antrenörle devam etmeyi aklından çıkarmalısınız. Bu takımı ayağa Hakan Şimşek kaldırır. Ben Hakan’ı da yardımcıyı da tanımam.

Sayın Yazgan, Ben aklı-selim olarak dostane yazdım. Efsane başkan olarak kalmanızı isterim. Efsaneliğiniz bitmesin. Takdir sizin.

Benden söylemesi…

                                                                                                            Nejat Özdoğan

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Nejat Özdoğan
Etiketler: ATAKAN, YAZGAN’A, AÇIK, MEKTUP,
Yorumlar
Haber Yazılımı