Haber Detayı
26 Ocak 2020 - Pazar 11:06
 
Atakan Yazgan Tepkiler Yersiz: Sağduyu Çağrısı
Atakan Yazgan Tepkiler Yersiz: Sağduyu Çağrısı
SPOR Haberi
Atakan Yazgan Tepkiler Yersiz: Sağduyu Çağrısı

2Gençlik'in sosyal medya hesaplarından Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'i hedef alan bazı paylaşımlar yapmasının ardından Kulüp Başkanı Atakan Yazgan, bir açıklama yaparak taraftarı sağduyulu olmaya davet etti.

Belediye Başkanı Başdeğirmen'in her koşulda takıma sahip çıktığını ve gerekli desteği yaptığını hatırlatan Yazgan, taraftar grubunun paylaşımlarını tasvip etmediğini kaydetti.

Başkan Yagan'ın açıklaması şöyle;

"Ispartaspor taraftar grubumuzun sosyal medya üzerinden Isparta Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen’e yönelik açıklamalarını tasvip etmiyoruz. Isparta Belediyesi, Şükrü Başdeğirmen döneminde kulübümüzde tarihin en fazla desteğini vermiş, samimiyetini ve yakın ilgisini bizden esirgememiştir. Şampiyonluk yolunda taraftar grubumuzun otobüs ihtiyacına yönelik bu yönlü çıkışı takımımıza zarar verecek eylemlerdir. Taraftarlarımızı sağduyuya ve anlayışa davet ediyoruz.

Sayın Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen kulübümüze nakti olarak yeterince yardım yapmıştır ve bundan sonra da yapacaktır. Taraftarların otobüs talebi bugüne kadar başka yollarla çözümlenmiş, bundan sonra da aynı şekilde çözümlenecektir. Kulübümüz için şu an maddi yardım çok daha önemlidir. Belediye Başkanımıza destekleri için teşekkür edier, kamuoyuna saygılar sunarız"

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Nejat Özdoğan
Etiketler: Atakan, Yazgan, Tepkiler, Yersiz:, Sağduyu, Çağrısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı