Haber Detayı
02 Ağustos 2020 - Pazar 19:04
 
Gökçek Muharrem İnce'ye öyle bir çağrıda bulundu ki...
Gökçek Muharrem İnce'ye öyle bir çağrıda bulundu ki...
SİYASET Haberi
Gökçek Muharrem İnce'ye öyle bir çağrıda bulundu ki...

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yeni parti iddialarıyla gündeme gelen Muharrem İnce’ye çağrıda bulundu. Gökçek, ‘Muharrem İnce seni bir yere getirmezler, gelmene de müsaade etmezler. FETÖ yeni partinin kurulmasını engelleyemezse ya kurulan partiye süratle sızıp yönetici olacaklardır’ dedi.

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP’li Muharrem İnce’nin yeni parti kuracağı iddiaları sonrası sosyal medyadan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Yeni parti iddialarına ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Muharrem İnce, "Bu süreçte bir gazeteye, haber ajansına konuşmadım, açıklama yapmadım. Memleket için doğru olduğuna inandığım bir karar aldığımda kararımı açıklarım. Herkese iyi bayramlar." dedi.

Melih Gökçek, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Muharrem İnce’yi nasıl bastırdığına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Melih Gökçek, Muharrem İnce’ye çağrıda bulunarak şunları söyledi:

Muharrem İnce gerçekten CHP içinde aşırı şekilde horlandı. Ben yıllardır Twitter’da yazıyorum. Muharrem İnce seni bir yere getirmezler, gelmene de müsaade etmezler. Senle fikren karşı karşıyayız. Ancak sen CHP içeresinde milli bir solcusun.

FETÖ VE HDP bu partinin kurulmaması için her şeyi yapacaktır. FETÖ yeni partinin kurulmasını engelleyemezse ya kurulan partiye süratle sızıp yönetici olacaklardır.

Ya da Muharrem İnce’yi imha için ellerinden gelen her şeyi yapabileceklerdir.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: İrem Dağ
Etiketler: Gökçek, Muharrem, İnce'ye, öyle, bir, çağrıda, bulundu, ki...,
Yorumlar
Haber Yazılımı