Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 09:46
 
Haftalık Burç Yorumu
Haftalık Burç Yorumları (17-23 Şubat 2020 haftalık burç yorumu)
YAŞAM Haberi
Haftalık Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Pozitif, enerjik bir hafta sizleri bekliyor. Kendinizi özgür bırakın ve cesu hareketlerde bulunmaktan korkmayın. Hayatınızı kontrol altına almak artık daha doğal bir hal alıyor. Yeni atılımlar için tam zamanı. Aşk ve Sağlık konusunda daha titiz olmanız gerektiğinide bilerek önlemlerinizi şimdiden alın.

BOĞA BURCU

Bu hafta hayatınıza siz karar vericeksiniz. Eğer bir işe başlamadan önce stratejik hamleleri önceden planlarsanız, bu haftanın kazananı siz olacaksınız. Para durumunuzu doğru kanallara yönlendirmeye dikkat edin ve Israftan kaçının.

İKİZLER BURCU

Kararsız yapısıyla bilinen siz İkizler, bu hafta da sizi zorlu bir süreç bekliyor. İlişkinizi tartabilirsiniz. Kesin kararlar vermeden önce duygularınızı tekrar tartın. Öte yandan sağlık açısından en iyi haftayı sizler geçireceksiniz.

YENGEÇ BURCU

Bir şeyin değişmesi gerekiyor! Şimdi cesaretini toplama ve korunaklı bölgelerinizden çıkma vakti. Kendinize güvenin. Ama tabiki tedbiri de elden bırakmayın. Ailesel sorunlar dikkatinizi dağıtabilir. Aile bağlarınıza birz daha özen göstermeniz gerekebilir.

ASLAN BURCU

Bu haftanın en sabretmesi gereken burcu siz Aslanlar. Hayat bu hafta üstünüze çok geliyor gibi hissedebilirsiniz. Yoğun temponun sizi yıpratmasına ve yıldırmasına izin vermeyin. Bu hafta yavaş tempolu müziklerden uzak durun.

BAŞAK BURCU

Geçmişte verdiğiniz kararları tekrar sorgulayabilirsiniz. Geçmişin sizi esir etmesine izin vermeyin. Bu haftanın aşkta kazananı siz olabilirsiniz. Şans bu hafta sizden yana olacak. 

TERAZİ BURCU

Yeni görevler sorumluluklar alabilirsiniz. Eğer yükümlülüklerinizi yerine getirirsenin daha güçlü hissedeceksiniz! Üstesinden gelemeyeceğiniz bir iş yok. Her şey düşünceyle başlıyor ve motivasyonla da güç kazanıyor. Sağlık ve para bu hafta istekleriniz doğrultusunda sizinle olacak.

AKREP BURCU

Maddi olarak mutsuz hissedeceğiniz bir hafta olacak. Beklediğiniz kişi veya kurumlardan paranızı alamayabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki belirsizlikler son bulurken bu hafta biraz baş ağrısı hissedebilirsiniz.

YAY BURCU

Yaşamsal konularda ortaya çıkabilecek olan olağandışı olaylarda en hızlı ve mantıklı şekilde ayak uydurmaya çalışın. Negatif enerjileri üzerinizden atabilirseniz, her şey daha da iyi olabilecek.  Sabah saatleri mutsuzluk içindeyken , akşama doğru bu mutsuzluk yerini huzura bırakacak.

OĞLAK BURCU

Mantıklı hareketler bu haftada sizi sarıp sarmalıyor. Ani bir kararla sevgilinizden ayrılabilir ve yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Bu hafta elinize geçebilecek bir iktar para yeni yatırımlar yapmanız konusunda sizi teşvik edebilir. Sağlığınız gayet olumlu ilerlerken  dikkati elden bırakmamak gerek.

KOVA BURCU

Bu haftanın en karamsar burcu sizsiniz. İçine kapanık ve daha az insanla iletişim kurma isteğiniz olabilir. Arkadaşlarla planlanacak bir buluşma bu karamsar durumdan braz olsun sıyrılmanız konusunda yardımcı olabilir. Bu hafta elinizden çıkacak yüklü miktarda maddi kayıplar olabilir.

BALIK BURCU

BU haftanın en neşeli burcu sizsiniz. Hayat sizin bakış açınızla gülllük gülüstanlık duruyor. Şans sizden yana, para sizden yana. Farklı insanlar tanımak, yeni ülkeler görmek isteyebilirsiniz.

 

 

 

Kaynak: (Sndkk) - sondakika32 Editör:
Etiketler: Haftalık, Burç, Yorumu,
Yorumlar
Haber Yazılımı