Haber Detayı
29 Aralık 2020 - Salı 18:24
 
Konya'nın inicisi Beyşehir, Gölü’nü temizliyor
Konya'nın inicisi Beyşehir Gölü’nü temizliyor
YAŞAM Haberi
Konya'nın inicisi Beyşehir, Gölü’nü temizliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Konya Büyükşehir Belediyesi'nin iş birliği ile birlikte gölden 470 hayalet ağ çıkartıldı.

Beyşehir sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak emeği geçen herkese teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: su

İşte o paylaşım:

"Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ve Konya Büyükşehir Belediyemiz iş birliği ile birlikte gölden 470 hayalet ağ çıkarılmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Ama şunu herkesin bilmesini istiyoruz ki, diğer göllerimizin başına gelen "Beyşehir Gölü'nün" de başına gelmesin. Bilinçsizce salınan ve alınan gölümüzün suyunu korumazsak eğer, daha doğrusu korumazsa eğer yok olacaktır. Beyşehir Halkı buna kesinlikle müsade etmiyecek gerekeni her şartda ve platformda uygulayacak dile getirecektir. Beyşehir Gölüne Sahip Çık Beyşehir Halkı."

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, okyanus, gökyüzü, açık hava, doğa ve suGörüntünün olası içeriği: ayakta duran insanlar, okyanus ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, okyanus, gökyüzü ve açık hava

Kaynak: Editör: Seçil Güler
Etiketler: Konya'nın, inicisi, Beyşehir,, Gölü’nü, temizliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı