Haber Detayı
02 Ağustos 2020 - Pazar 11:03
 
Milletvekili Enginyurt: MHP'den ihraç olduk, transfer olmadık
Milletvekili Enginyurt: MHP'den ihraç olduk, transfer olmadık. MHP'den ihraç edilen Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından bayram mesajı yayımladı. Enginyurt, bayram vesilesiyle helallik istedi.
SİYASET Haberi
Milletvekili  Enginyurt: MHP'den ihraç olduk, transfer olmadık

MHP'den ihraç edilen Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından bayram mesajı yayımladı. Enginyurt, bayram vesilesiyle helallik istedi.

Fındık fiyatlarına ilişkin eleştirileriyle gündeme gelen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt MHP'den ihraç edilmişti.

"HAKLARINIZI HELAL EDİN, BEN HELAL ETTİM"

Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Çok insan gönlü kırdık. Bilerek, bilmeyerek çok insan üzdük. Sosyal medya da bile çok insan engelledik. Kader birliği yaptıklarımıza kinlendik. Yol arkadaşlarımızla düşman kesildik. Üç kuruşluk dünyada, çok sertleştik. Bayram vesilesiyle haklarınızı helal edin, ben helal ettim" ifadelerini kullandı.

"MHP'DEN İHRAÇ OLDUK, TRANSFER OLMADIK"

Cemal Enginyurt, ilerleyen saatlerde yaptığı başka bir paylaşımda, Orduluları bayramlaşmaya davet etti. Enginyurt, "Bütün sevenlerimizi, yarın saat 13'de Cumhuriyet mahallesinde Akyol Düğün Salonu'nda Bayramlaşma merasimine bekliyorum. Ülkücü ve Türk milliyetçisi kimliğimiz ölene kadardır. Boş boş konuşmaya gerek yok. MHP'den ihraç olduk, transfer olmadık" dedi.

MHP DEN İHRAÇ ETTİNİZ! ÜLKÜCÜLÜĞÜMÜ ALMADINIZ

Enginyurt'un en son yatığı paylaşımda, kendisini ihraç edenlere seslenerek: "MHP den ihraç ettiniz! ÜLKÜCÜLÜĞÜMÜ almadınız, alamazsınız. İhraç edenler! Bir gün sıra size de gelir. Konuşmamı kesemezsiniz,kesemeyeceksiniz. ÜLKÜCÜLERİN SESİNİ KİMSE KESEMEZ. MİLLET,DEVLET VE ORDULULAR İÇİN,HEP DOĞRULARI KONUŞAN OLACAĞIM." dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: İrem Dağ
Etiketler: Milletvekili, , Enginyurt:, MHP'den, ihraç, olduk,, transfer, olmadık,
Yorumlar
Haber Yazılımı