Sondakika32
AKTÜEL DÜNYA EKONOMİ İŞ İLANLARI SAĞLIK SİYASET SPOR YAŞAM YEREL KADIN ÖZEL
ERTAN ÖZKAN MHP'den YENİŞARBADEMLİ BAŞKAN ADAYITarih 05 Kasım 2013, 18:52 Editör: Editör

ERTAN ÖZKAN MHP'den YENİŞARBADEMLİ BAŞKAN ADAYI

             Ertan Özkan, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Antalya Vip sorumlusu iken MHP'den Yenişarbademli'ye aday oldu.

               Yenişarbademli’nin sembol ülkücülerinden Ertan Özkan, Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) Yenişarbademli Başkan adaylığı için başvuruda bulunacağını açıkladı.

               Kamu görevlilerinin adaylık süreci başlamadan Ertan Özkan, Davam ve ben diyerek Yenişarbademli’de aday olacağını açıkladı.  Başvuru yapacağını açıklayan Özkan, "Bilindiği üzere bir seçim arenasına girmiş bulunmaktayız. Milliyetçi Hareket Partisi Yenişarbademli İlçe Başkanı ve değerli yönetimine teşekkür ediyorum. Teveccüh gösterip bizlere adaylığım hususunda yardımcı oluyorlar" dedi.

               Geçmişten günümüze uzanan bir düşünce, ideal ve anlayışın adamı olduğunu ispat etmek üzere memleketi Yenişarbademli’den Belediye Başkan Adayı olmaya karar verdiğini dile getiren Ertan Özkan, "Milliyetçi Hareket Partisinden kimse aday olmayacak diye bir durum söz konusu olmamıştır. Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayın kim olduğu önemli değil. Önemli olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin Yenişarbademli’de seçimi kazanmış olmasıdır. Ayrıca, bu seçim yarışı içerisinde ve bana desteklerini esirgemeyen partilerdeki arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Her şey Yenişarbademli için" şeklinde konuştu.

               30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde büyük bir başarı elde edeceklerini öne süren Ertan Özkan, ‘ben emekli olmadan istifa edip geliyorum.’ Özkan, "Bugünden başlayarak ilçe teşkilatımız, kadın kolları başkanlığımız, belediye meclis üyelerimiz ve il genel meclisi üyelerimizi oluşturup, en kısa zamanda projelerimizi halkımızla paylaşacağız. Amacımız Yenişarbademli’nin yaşanabilir bir ilçe olmasıdır."dedi.
MHP İlçe Başkanı Yaşar Kaplan’da "Yerel seçimler için hep beraber Ertan Özkan’ın etrafında birleşerek Yenişarbademli’yi daha ileriye götürmek için yola çıktık. Belediye başkan adayımıza tüm halkımızın desteğini bekliyoruz" dedi.

               "AKP'nin bu gidişatına bir dur demenin zamanı geldi. Ülke çok iyiye gitmiyor. Allah yardımcımız olsun." diye konuştu.
  |  Bu haber 4458 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

Ulusal  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Bedelli askerlik bir seferlik ve son kez...

Bedelli askerlik bir seferlik ve son kez... Bedelli askerlik beklentisi için Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'tan yeşil ışık geldi.

Çalışan herkes bunu okusun

Çalışan herkes bunu okusun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın kayıt dışı çalışanlarla ilgili getirdiği düzenlemeler Sosyal Güvenlik ...

HAYRETTİN KARAMAN'DAN YİNE SKANDAL YAZI!

HAYRETTİN KARAMAN'DAN YİNE SKANDAL YAZI! Yenişafak Yazarı Hayrettin Karaman, 'Kürtler, Aleviler, anarşi ve terör'ün konuşulmasını, 'kamuoyunun m...

Anayasa Mahkemesi'nden flaş kararlar

Anayasa Mahkemesi'nden flaş kararlar Anayasa Mahkemesi, görevden alınan memurların iki yıl göreve dönmelerini engelleyen yasayı iptal etti.

Antalya'da Cemaat operasyonunda polislere tutuklama

Antalya'da Cemaat operasyonunda polislere tutuklama Antalya'da 'Paralel Yapı' operasyonu kapsamında mahkemeye sevk edilen 7 rütbeli polis tutuklandı.

The Guardian'a göre Türkiye'nin savaşa girme nedeni...

The Guardian'a göre Türkiye'nin savaşa girme nedeni... Guardian gazetesinin internet sitesinde yer alan bir yorum yazısında, Türkiye'nin IŞİD'e karşı mücadelede n...

Saatler geri alınıyor

Saatler geri alınıyor Yaz saati uygulamasının sona ermesiyle saatler, 26 Ekim'de 04.00'ten itibaren 1 saat geri alınacak.

GÜLEN: DÜNYADA FİRAVUNSUZ YAŞANMAMIŞTIR

GÜLEN: DÜNYADA FİRAVUNSUZ YAŞANMAMIŞTIR "İnsanlar her zaman bela ve musibetlerden çekmişlerdir. Size düşen de budur. Bir sözde derler ki; (her Musa için bi...

Bakan 'Torba'nın suçunu muhalefete yükledi

Bakan 'Torba'nın suçunu muhalefete yükledi AKP'lilerin yangından mal kaçırır gibi TBMM'ye gündemine getirip Erdoğan'a onaylattıkları Torba yasanın...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Em. Savcı Yılmaz Can Em. Savcı Yılmaz Can
KATİL HDP İLE ÇÖZÜM OLMAZ
M.Doğan Silleli M.Doğan Silleli
KISA BİR AÇIKLAMA ve ABD SOFRASI
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Aydın Ve Dürüst Hukuk Kazanmıştır !
Dr. Ozan Örmeci Dr. Ozan Örmeci
Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi ve Bölgesel Gruplar
Zeki Çelik Zeki Çelik
SAVAŞAN BİR DÜNYA İSTEMİYORUM.!..
Nejat Özdoğan Nejat Özdoğan
AKP-CHP-MHP İl BAŞKANLARI İSTİFA ETMELİDİR
Enis Ezgin Enis Ezgin
TÜRKİYE VE SON DURUM
Mehmet Pektaş Mehmet Pektaş
GÖNÜL BAHÇESİNİN BÜLBÜLÜ: AŞIK ŞEREF TAŞLIOVA
Emine Sarıtoprak Emine Sarıtoprak
GÜLÜMSE KADIN KOOPERATİFİ, GÜNEYKENT VE NALLIHAN
Erol akşen Erol akşen
GÜNEŞ DOĞUDAN DOĞACAK
Banu Barlas Banu Barlas
Başbakan Edasıyla Gezen Siyasiler Var!
Mydesign Haber Temaları - http://habersitesikur.tk

Sondakika32.com - Son Dakika 32 Haberleri
Tüm hakları saklıdır. Haber Sitesi Kur:Campus Haber Sitesi - Altyapı: MyDesign