Sondakika32.com - Isparta Haberleri
SİYASETTE ÇAKAL TARTIŞMASI...

AK Parti İl Başkanı Osman Zabun'un İYİ Parti, CHP ve HDP'yi kastederek "Bunlar kuzu postuna bürünmüş çakallar" açıklamasına İYİ Parti İl Başkanı Özgür Tandoğan'dan aynı sertlikte açıklama geldi.

Tandoğan; "Bizler, çakal değil, Ulu Önder Atatürk’ün Bozkurtlarıyız. Kem söz sahibine ait olup, çakal görmek isteyen aynaya baksın" dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Tandoğan, "AK Parti il başkanının bir gazetede partimizin, terör örgütü yandaşlığı yapan ismini anmadığımız parti ile adının anılması abest iken, iş birliği yaptığı iddiasıyla kuzu postuna bürünmüş çakallar söylemini okuyunca güne gülerek neşeyle başladık. Kendi ayağına sıkmak deyiminin tam karşılığı bu olsa gerek. Biz siyasetin çirkinleştirilmesine her zaman karşı olan bir partiyiz.

Sayın İl Başkanı Osman Zabun; megrimegri söylenirken, katil öcalanın mektubu Diyarbakır meydanlarında okunurken, terörist başına sayın denilirken, Aziz Şehitlerimize kelle diye hitap edilirken, Habur’ da davullar zurnalar çalınıyor iken, çadır mahkemeleri kurulurken, Şivan Perver denilen vatan haini devletin protokollerinde karşılanırken, teröristlerin silah taşımasına göz yumulurken, bana Türklük ile gelmeyin denilirken, Milliyetçilik ayaklar altına alınırken, Türkiye Cumhuriyeti ismi devlet kurumlarından kaldırılırken, ne yapmakta olduğunu ve ne düşündüğünü sormak zamanıdır diye düşünüyoruz?

Ne istediniz de vermedik, gurbetin, hasretin faturası çok ağırdır. Bu sıla hasreti bitmelidir, bitsin istiyoruz. Sizi aramızda görmek istiyoruz, bu hasret bitsin dönün boynumuz bükük, bu hizmetin mimarı övgülerini biz sizlerden duyduk. Attığınız çamur yapışmadı Sayın Zabun yapışmayacak da, çünkü insanımız artık gerçekleri görüyor ve her şeyin farkındadır. İyi Parti ideallerinde ve çizgisinde ilerleyen bir partidir. Yaptıklarını, söylediklerini başkalarının üzerinden konuşarak asıl çakallık peşinde olan kendini gün yüzüne çıkarmıştır. Isparta halkının zekasıyla, aklıyla dalga geçmeyin.

Biz, ne pkk ile ne bunların uzantıları ile ne de fetö ile hiçbir zaman yanyana gelmedik ve kol kola girmedik. Pkk terör örgütü değildir diyen partisinin milletvekillerin kim olduğunu Sayın Zabun bilmiyorsa, bunu genel merkezine sorsun bir zahmet. Biz hiçbir zaman da fetö ile de kolkola girmedik, yanyana durmadık. Partimiz TBMM’ de fetönün siyasi ayağı araştırılsın önergesi verdiği zaman bu önergeye kimlerin ret oyu kullandığını Osman Zabun bilmiyor ise araştırsın ve öğrensin.

Bizler, çakal değil, Ulu Önder Atatürk’ün Bozkurtlarıyız. Kem söz sahibine ait olup, çakal görmek isteyen aynaya baksın diyor ve Belediye seçimlerinin sükunet içerisinde geçmesini ve emanetin ehline verilmesini temenni ediyoruz" ifadelerini kullandı.Isparta  KATEGORİSİNDEN HABERLER

İş Arayan Değil, Aranan Eleman Yetiştiriyoruz

İş Arayan Değil, Aranan Eleman Yetiştiriyoruz İş Arayan Değil, Aranan Eleman Yetiştiriyoruz

Gökmenoğlu: YUSUF ZİYA GÜNAYDIN 3. SIRADA

Gökmenoğlu: YUSUF ZİYA GÜNAYDIN 3. SIRADA İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu, Ser-Tur ziyaretinde anketlerle ilgili konuştu.

İŞTE GÖKMENOĞLU’NUN TOPLU KONUT ÇÖZÜMÜ

İŞTE GÖKMENOĞLU’NUN TOPLU KONUT ÇÖZÜMÜ İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Gökmenoğlu, kamuoyunda büyük yankı uyandıran 80 bin TL’lik sosyal konut projesinin ...

Siyasette Bilboard Polemiği

Siyasette Bilboard Polemiği Siyasette Bilboard Polemiği

Hasan Özbek yazdı

Hasan Özbek yazdı Her şeyin bir sonu var

KAZANILMIŞ HAKLARINI ALINCAYA KADAR TAM DESTEKÇİLERİYİZ

KAZANILMIŞ HAKLARINI ALINCAYA KADAR TAM DESTEKÇİLERİYİZ Kazanılmış Haklarını Alıncaya Kadar Tam Destekçileriyiz

GÖKMENOĞLU'NDAN İLGİNÇ İDDİA!

GÖKMENOĞLU'NDAN İLGİNÇ İDDİA! Gökmenoğlu'ndan İlginç İddia! AKP ve MHP Anketlerden Memnun Değil.

GÖKMEN GÖKMENOĞLU AÇIK ARA BİRİNCİ SIRADA

GÖKMEN GÖKMENOĞLU AÇIK ARA BİRİNCİ SIRADA Gökmen Gökmenoğlu Açık Ara Birinci Sırada

GÖKMEN HAKKI GÖKMENOĞLU ELİNDEKİ ANKETİ PAYLAŞTI

GÖKMEN HAKKI GÖKMENOĞLU ELİNDEKİ ANKETİ PAYLAŞTI GÖKMEN HAKKI GÖKMENOĞLU ELİNDEKİ ANKETİ PAYLAŞTI
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com