Sondakika32.com - Isparta Haberleri
RAMAZAN GÜL’ÜN ADAY OLMASI NASIL ENGELLENDİ
              Bu konuda açıklamalarda görüşlerine başvurduğumuz CHP eski il Başkanı Yusuf Erdoğan, biz yönetim olarak adayı teşkilatlarımızın belirlemesini istedik. Arkadaşlarımızla Antalya’da bir otelde toplantı yaptık. Bazı arkadaşlarımız CHP’nin durumunu değil de, bireysel menfaatlerini gözeterek hareket etti.

Biz Teşkilatlarımızla tek yürek olduk.

           CHP eski İl Başkanı Erdoğan, Antalya toplantısı sonucunu Genel Merkezimize iletmek üzere Ankara’ya gittiğini ve CHP genel merkezinin yoğunluğu nedeniyle yetkililerle görüşemediğini söyledi. Ankara dönüşü Sandıklı’ya geldiğinde, kendisini telefonla Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in aradığını söyleyen Erdoğan;  O dönemin Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in telefonda kendisine ‘ 1 sıra Milletvekilliği için Ramazan Gül, 2 sırada İrfan Bakır’ı aday gösteriyoruz’ dediğini belirtti.

           Kendisinin buna karşı çıktığını belirten Erdoğan, ‘ Sayın Genel Başkanım biz sizin yaptığınız bu liste ile seçimi alamayız. Eğer bu liste ile seçime gideceksek ben teşkilatlarıma hakim olamam. Önce beni görevden alınız, sonra bu listeyi gönderiniz’ dedim. ‘5 dakika sonra Genel Başkan Kılıçdaroğlu aradı’ Afyon ili Sandıklı ilçesinden çıkmıştık ki Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu telefonla beni aradı diyen Erdoğan, ‘ Tamam Başkan o zaman Ali Haydar Öner’i listede birinci sıraya koyuyoruz. Şimdi olur mu? Teşkilatlarınız sorun çıkarır mı? dedi Artık diyecek bişey bulamamıştım. Hayırlısı olsun dedim’ Ben Önseçimden Yanaydım.

          CHP İl başkanı Yusuf Erdoğan, Kendisinin 2011 Milletvekili seçimlerinde önseçimden yana olduğunu fakat ortamın buna hazır olmadığını söyledi. Erdoğan ‘Ben Isparta’yı bilen Isparta sokaklarının nabzını tutan ve mahallelerde konuşulan kişilerin ve partimin oyunu artıracak insanların aday olmasından yanaydım.

ISPARTA BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE CHP SOKAKLARDA KONUŞULAN KİŞİYİ ADAY GÖSTERMELİ

 
        Cumhuriyet Halk Partisi eski il Başkanı Yusuf Erdoğan, Isparta belediye başkanlığı için ‘’CHP sokakların nabzını tutmalı, geçen ay yapılmış olan Ticaret ve Sanayi seçimleri gösterge alınarak aday göstermeli. Ticaret ve Sanayi seçimleri bize göstermiştir ki halk değişim istiyor. Halkın sevdiği sokakların konuştuğu kişiler CHP aday yapılmalıdır. Aksi takdirde seçimi kaybeder’’.

        Şimdiki CHP yönetimini değerlendirmiyorum Cumhuriyet halk partisi il başkanı Yusuf Erdoğan, Isparta il yönetimi Hakkında ise şunları söyledi. ‘ben şimdiki il yönetimini değerlendirmem için önce bir seçim yaşamaları lazım. Biz eski teşkilatımızla 32 binlerdeki Cumhuriyet Halk Partisi oyunu 58 binlere taşıdık.
         Şimdiki yeni yönetim bu oyun üzerine oy alırsa başarılı derim’ diyerek son noktayı koydu.Özel haber  KATEGORİSİNDEN HABERLER

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti NATO’nun hazırladığı skandal rapor büyük tepkilere yol açtı. NATO, Türkiye’yi özgür olmayan ülke ilan etti.

Şule Perinçek kimin akrabası?

Şule Perinçek kimin akrabası? Vatan partisi Genel Başkan Yardımcısı Hacer Şule Perinçek Ispartalı çıktı.

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor Halk, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetini özlemiş.

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

sondakika32.com

sondakika32.com Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta eski milletvekili Mevlüt Çoşkuner’in ağırlığı hissedilmeye başlandı.

OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor

OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor Sevgilimle gezmeme engel oluyor

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI Eda Taşpınar'ın özel falcısı Hüseyin Üzüm'den çok konuşulacak kehanetler.

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK Süleyman Demirel Üniversitesi eski Rektörü Prof.Dr. Hasan İbicioğlu, Yeni kurulan Alanya Alaatin Keykubat Üniversit...

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO sondakika32 hukuk mücadelesi başlattı.
testttt
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Ekstrafikir.com