Sondakika32.com - Isparta Haberleri
BÜYÜKKABACA BELEDİYE BAŞKANI NİÇİN KARALANIYOR
        Büyükkabaca Belediye başkanı Ali İhsan Temurçin tu-kaka niçin ilan edildi. 2004-2009 yılları arasında Senirkent İl Genel Meclis Üyeliği yapan ve Ak Parti teşkilatının kurucarından başkan Temurçin, Türkiyenin en başarılı belediye başkanı olarak dikkat çekiyor.
         Büyükkabaca belediyesini yüklü miktarda borçla alan başkan Temurçin, beldesine kazandırdığı yatırımlarla büyük beğeni topladı. Boş hazine arazisini (dağı) devletten alarak gülbudaklarla ortak bir belediye işletmesi haline getirerek 1700 dekar elmalık yapmayı başardı. Bu yıl 2 yılı olan elma fidanlarından Büyükkabaca Belediyesine 600 ton elma bekliyor. ayrıca yıllardır hiç bir başkan ve idarecinin çözemediği içme suyu sorununu ( Üniversite-işbirliği ile ) çözerek beldesini pis su içmekten kurtardı.
         Büyükkabaca mezarlğını restore eden ve mezarlığın altındaki araziye 60 dekar kaysı bahçesi kurdu. Bunlarla da yetinmeyen Başkan Temurçin, düğün salonu 8-10 adet sanaiye dükkan ve Osmanlı mimarisinden örnek çeşmeler yaptı.
        Başkan Ali İhsan Temurçin, Büyükkabaca'ya Süleyman Demirel Üniversitesine bağlı Yüksekokul açılmasını sağladı. Dört bölümlük yüksekokul kararı aldıran Başkan, Belediye bütçesini 3 katına çıkardı.
        Isparta'nın hiçbir ilçesinde olmayan Gençlik Kültür Merkezi binasını Büyükkabaca'ya yaparak bir ilke imza atı. 800 M2 lik merkez Isparta'nın hiçbir ilçesinde bulunmuyor.
        Büyükkabaca beldesine 10 adet park ve mesire alanları yapan Temurçin, kapalı pazar yeri de yaparak bedesini yaşanabilir bir yer haline getirdi. Belediye araç parkını iki katına çıkaran Temurçin, Yapılacak daha hizmetleri olduğunu biliyor.


HALK BAŞKANIN YANINDA YER ALIYOR

        Başkan Ali İhsan Temurçin'i vatandaş desteklemeye devam ediyor. Bu konuda görüşlerine başvurduğumuz Büyükkabacalı vatandaşlar ise ' Başkan çalışıyor. Gece saat 23.00 - 24.00'e kadar belediyenin ışıkları sönmüyor. Biz başkanımızı destekliyoruz ve arkasında durmaya devam edeceğiz' diyerek desteklerini belirtiyorlar.


PEKİ BU KADAR BAŞARI NİÇİN ÇEKİLMİYOR

         Senirkent Ak Parti İlçe başkanlığı seçimlerinde farklı adayı desteklediği öne sürülen Temurçin'in Ak partiden aday gösterilmeyeceği konuşulmaya başlandı. Gösterge olarakda Beldesindeki eski Doğru-yol partili şimdiki Demokrat Partinin üyesi kişileri Ak Partiye üye yaparak başkana komplo kurulmaya başlandı. Şu an Kabaca Belediye meclisindeki Domokrat Parti üyesi bile Ak parti üyesi, hatta belde başkanı  yapıldı.
        Tüm bunlara rağmen gayretle hizmetlerine devam eden Başkan hakkında dedi-kodu furyası işbaşında.

         Sondakika32 olarak tüm gelişmeleri kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz.         Özel haber  KATEGORİSİNDEN HABERLER

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti NATO’nun hazırladığı skandal rapor büyük tepkilere yol açtı. NATO, Türkiye’yi özgür olmayan ülke ilan etti.

Şule Perinçek kimin akrabası?

Şule Perinçek kimin akrabası? Vatan partisi Genel Başkan Yardımcısı Hacer Şule Perinçek Ispartalı çıktı.

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor Halk, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetini özlemiş.

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

sondakika32.com

sondakika32.com Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta eski milletvekili Mevlüt Çoşkuner’in ağırlığı hissedilmeye başlandı.

OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor

OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor Sevgilimle gezmeme engel oluyor

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI Eda Taşpınar'ın özel falcısı Hüseyin Üzüm'den çok konuşulacak kehanetler.

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK Süleyman Demirel Üniversitesi eski Rektörü Prof.Dr. Hasan İbicioğlu, Yeni kurulan Alanya Alaatin Keykubat Üniversit...

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO sondakika32 hukuk mücadelesi başlattı.
testttt
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Ekstrafikir.com