Sondakika32.com - Isparta Haberleri
YENİŞARBADEMLİ BAŞKAN ADAY ADAYI ALTINKAYA ÇOK İDDİALI

        Yenişarbademli Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Vildan Altınkaya, “kendimi çok güçlü hissettiğim için aday adaylığımı açıklayacağım” dedi. 

        Önümüzdeki günlerde basın açıklaması ile Yenişarbademli Ak parti Belediye Başkan aday adaylığını açıklayacak olan Vildan Altınkaya “Siyaseti çıkar aracı olarak kullanan bazılarına karşı ana şefkati sevgisi ile görev yapmayı hedefliyorum” dedi.

‘Siyaset için kararım çok ani oldu’

         Kurban Bayramı öncesi ani bir kararla Yenişarbademli Ak parti Belediye Başkan aday adaylığı gündeme adeta bomba gibi düşen Vildan Altınkaya; “Ani bir karar oldu. Ailem ve dostlarım Yenişarbademli’ye bir bayan elinin değmesinin şart olduğunu belirterek aday adaylığım için fikir birlikteliğini bana bildirdiler. Ben ailem, yakın çevrede ki dostlarım ve yaşadığım bölge olan Yenişarbademli’lerle kendimi çok güçlü hissettiğim için aday adaylığımı açıklayacağım” dedi.

‘Yenişarbademli’nin dokusunu biliyorum’

        Neden siyaset ve neden Yenişarbademli sorusuna içten cevap veren Yenişarbademli Belediye Başkan Aday adayı Vildan Altınkaya, ”Yenişarbademli’yi biliyorum, sorunlarına çözüm bulacağıma inanıyorum. Yine Yenişarbademli’nin dokusunu çok iyi biliyorum, nelere ihtiyacı var, neler yapılabilir ve nelerin yapılmasının şart olduğunu biliyorum. Bu nedenle Ak Partiden Belediye Başkan aday adayı olmayı uygun gördüm. ‘Siyaset sevgi, dostluk, şefkatle birlikte yapılmalıdır’

        Bana göre bazı siyasetçilerin bulundukları siyaseti ezici unsur olarak kullanması, sevgiden, şefkatten ve ilgiden uzak olması nedeni ile siyasete girmeyi düşündüm şeklinde konuşan Altınkaya, “İlçeye neden bir bayan eli değmesin dedim. Bu nedenle siyasete Yenişarbademli’den katılmaya karar verdim.  Ayrıca ilçemizdeki kutuplaşmaya son vermek için aday oldum.

        Ben de Yenişarbademli’deki ayrışmaya karşı olduğum için,  bazılarına karşı ana şefkati sevgisi ile görev yapmayı hedefliyorum. Siyasetin sevgi, dostluk, şefkatle birlikte çalışma azmi ve kararlılığı, ilçe halkının istekleri, beklentileri noktasında bir aile ortamında hizmet etmeyi düşündüm ve bu yola çıkmaya karar verdim. Allah nasip eder ve bize de adaylık nasip ve kısmetse bu yolda sonuna kadar mücadele edecek ve Yenişarbademli^ye çok güzel hizmetlere yatırımlara ilk adımı atacağıma inanıyorum. Yeter ki önce halkımız ve akabinde partim buna müsaade etsin ve Vildan Altınkaya adını kabul etsin. Kabul etmek onların, çalışmak ve ana şefkati ile hizmet vermek bizim görevimiz. Allah utandırmasın” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

       Çevresinin güler yüzlü, sempatik, sevecen ve en önemlisi yardım sever kişiliği ile tanıyor olmasını iyi değerlendiren Altınkaya, Yenişardamli’ye İlk bayan başkan olmak istiyor.Özel haber  KATEGORİSİNDEN HABERLER

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti NATO’nun hazırladığı skandal rapor büyük tepkilere yol açtı. NATO, Türkiye’yi özgür olmayan ülke ilan etti.

Şule Perinçek kimin akrabası?

Şule Perinçek kimin akrabası? Vatan partisi Genel Başkan Yardımcısı Hacer Şule Perinçek Ispartalı çıktı.

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor Halk, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetini özlemiş.

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

sondakika32.com

sondakika32.com Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta eski milletvekili Mevlüt Çoşkuner’in ağırlığı hissedilmeye başlandı.

OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor

OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor Sevgilimle gezmeme engel oluyor

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI Eda Taşpınar'ın özel falcısı Hüseyin Üzüm'den çok konuşulacak kehanetler.

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK Süleyman Demirel Üniversitesi eski Rektörü Prof.Dr. Hasan İbicioğlu, Yeni kurulan Alanya Alaatin Keykubat Üniversit...

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO sondakika32 hukuk mücadelesi başlattı.
testttt
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Ekstrafikir.com