AK PARTİ ADAYINI ÇEKECEK Mİ? RECEP ÖZEL CEVAP VERDİ...


Açıklama: AK Parti Adayını Çekecek Mi? Recep Özel Cevap Verdi!
Kategori: yerel
Eklenme Tarihi: 07 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 20 Ağustos 2019, 02:24
Site: Sondakika32.com - Isparta Haberleri
URL: http://sondakika32.com/haber_detay.asp?haberID=11822


Bahçeli ve Erdoğan arasındaki grüşmede 5 ilin daha ittifak masasına yatırılacağı ve bu iller arasında Isparta'nın da yer aldığı iddilarının ardından AK Parti'nin Isparta'da adayını çekebileceği yönündeki söylentilere AK Parti Milletvekili Recep Özel'den cevap geldi. Özel, "Söz konusu bile olamaz" dedi.

AK Parti Milletvekili Recep Özel, açıklamasında "Isparta’da kötü niyetli ve algı operasyonu yapma içerisinde olan kişiler tarafından Ak Parti adayının geri çekileceği yönünde yapılan spekülasyonlar üzerine böyle bir açıklama yapma zarureti doğmuştur.
31 Mart Yerel Seçimlerine ilişkin süreç başlamıştır. Hem partimiz hem de Milliyetçi Hareket Partisi, Belediye Başkan Adayını ilan etmiştir. Adaylar çalışmalarını yürütmektedir. Ortaya atılan dedikodu tarzındaki sözler bulanık suda balık avlamak isteyenlerin eylemidir. Böyle birşeyin söz konusu bile olmadığını belirtir; kamuoyunun 31 Mart seçimlerine ilişkin yetkili makamlarca herhangi bir açıklama olmadan yapılan söylemlere itibar etmemesini rica ederiz" ifadelerini kullandı.