sondakika32.com


Açıklama: Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta eski milletvekili Mevlüt Çoşkuner’in ağırlığı hissedilmeye başlandı.
Kategori: Özel haber
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2015
Geçerli Tarih: 20 Ağustos 2019, 02:21
Site: Sondakika32.com - Isparta Haberleri
URL: http://sondakika32.com/haber_detay.asp?haberID=5021


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta eski milletvekili Mevlüt Çoşkuner’in ağırlığı hissedilmeye başlandı.  

Isparta Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) dağınık görüntüsünün giderilmesi için bütün CHP’lileri, birlik olmaya çağırdı. Çoşkuner, ‘İç çekişmeden uzak, kişisel hesapların 1 Kasım seçimlerinden sonraya bırakılmasını’ istedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta eski milletvekili, mahalle mahalle, sokak sokak seçim çalışması yapılması gerektiğini, kendisinin de bu doğrultuda çalışmalar yaptığını söyledi. Çoşkuner, ‘ben CHP’nin oyunu artırmak için elinden geleni yapıyorum. Herkes eleştirisini 1 Kasım seçimlerinden sonraya bırakması gerekiyor. Şimdi CHP’nin oylarını artırma zamanı’ dedi.  CHP’nin Isparta’da 75-80 bin oy almasının kaçınılmaz olduğunu söyleyen Çoşkuner, 'Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), İl Başkanımız, Senai Bey ve milletvekili adayımız irfan Bakır’a destek olma zamanı… İl Başkanımızın etrafında toplanmamız gerekiyor' dedi. Çoşkuner kendisinin her gün 5-6 esnafı dolaştığını, sokakta gördüğü herkesten CHP’ye neden oy vermesi gerektiğini anlatığını söyledi. Çoşkuner, Örgütte bazı eksiklikler olabileceğini, bu eksikliklerin 1 Kasımdan sonraya bırakılmasının gerekliliğinin altını çiziyor.

Bu seçimin dönüm noktası olarak gördüğünü söyleyen Çoşkuner, ‘gün birleşme günüdür. Gün tek vücut olma günüdür. Gün CHP’ye çalışma günüdür. Gün CHP’ye oy verme günüdür’ diye konuştu.

Sondakika32