Haber Detayı
05 Ekim 2021 - Salı 19:02
 
2300 yılından geldiğini iddia eden Gerald Gardner'den şoke eden sözler
2300 yılından geldiğini iddia eden Gerald Gardner'den şoke eden sözler.
YAŞAM Haberi
2300 yılından geldiğini iddia eden Gerald Gardner'den şoke eden sözler

1988 yılında İngiliz Hükümeti’nde çalıştığını ifade eden Gardner, APEX TV'ye konuşarak 2300 yılına gönderildiğini ileri sürdü. Gardner, zaman makinesi ve gelecekteki yaşam ile ilgili ilginç bilgiler aktardı.

YÜZEN ŞEHİRLER GÖRDÜ

İnsanlığın geleceği için yapılan bir deneye katıldığını ve zaman makinesi ile 2300 yılına ışınladığını söyleyen Gardner, yolculuğu için 2.3 milyon sterlin harcadı. Zaman yolcusu makinenin 30 kilometre çapında büyük bir küre olduğundan söz etti. Kürenin içindeyken, bilincini kaybettiği için hiçbir şey hissetmediğini ekledi. Uyandığında ise büyük binaları olan bir şehirde uyandığını ve yüzen şehirler gördüğünü belirtti.

gggg-008.jpg

Şehirlerin anti yerçekimi teknolojisi ile havadan metrelerce yukarıda olduğunu vurgulayan Gardner, “24. yüzyılda yer çekimi önleme teknolojisi teknikleri bütün şehirleri havaya kaldırabilecek ölçüde mükemmelleştirildi. Şehirleri havada tutmanın en önemli nedeni ise çevre kirliliğini önleyebilmek olarak açıklandı” dedi.

"DÜNYAYI BİLGİSAYARLAR YÖNETİYOR"

24.Yüzyılda dünyanın tamamen kuralsız bir sisteme dönüştüğünü anlatan Gardner, “Şehirler tam donanımlı bilgisayarlar tarafından yönetiliyor. İnsanlığın tüm rehberleri bilgisayarlar. Eğer küçük bir suç dahi işlerseniz tüm gün çalışmanız gereken kamplara gönderiliyorsunuz. Kuralsız dünyada düzeni bozanların ise bilinçleri bilgisayar yükleniyor ve sonsuza kadar sanla bir ortamda hayatlarını sürdürüyorlar.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Zeynep Turan
Etiketler: 2300, yılından, geldiğini, iddia, eden, Gerald, Gardner'den, şoke, eden, sözler,
Yorumlar
Haber Yazılımı google-site-verification=JUqFh8kOJDvxPdB_nOk1fPYSRkE_00XXqUJxmXeE6FY gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-169272188-1');