Haber Detayı
30 Kasım 2021 - Salı 11:20
 
Isparta Emniyetinden kaçakçılık operasyonu
Isparta Emniyetinden kaçakçılık operasyonu
YEREL Haberi
Isparta Emniyetinden kaçakçılık operasyonu

Isparta'da kaçakçılık ile mücadele ve halk sağlığının korunması amacıyla, özellikle eğlence mekânlarına ve içki satışı yapılan yerlere satış yapmak amacıyla Isparta'yı hedef alan şüphelilere yönelik operasyon düzenlendi. 

Kentte iş yeri, araç ve ikamette yapılan aramalarda 225 Litre etil alkol, 35 litre alkollü içecek, 8 şişe sahte/kaçak alkol, 3 alkol yapımında kullanılan likit, 1 sigara doldurma makinası, 3 Bin 500 doldurulmuş sigara ele geçirildi. Ele geçen suç unsuru ürünler ile ilişkili 2 şüpheli hakkında adli ve idari işlem başlatıldı.

Yapılan açıklamada; ‘Isparta halkımızın Huzur ve Güven ortamında yaşamalarını sağlamak, vatandaşlarımızı suç ve suçludan korumak amacıyla Isparta Polisi olarak tüm birimlerimizle birlikte alanda hâkimiyeti sağlayarak, sokakta, uygulama noktalarında, eğlence mekanları/çevrelerinde, eğitim kurumları çevrelerinde zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmaktayız.

Değerli hemşehrilerimizin 112 Acil Çağrı Merkezi hattına ve 0505 318 32 44 numaralı WhatsApp ve BİP tabanlı iletişim kanalımıza gösterdikleri ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz. Sizlerden gelen her türlü talep ve bilginin bizler için değerli olduğunun ve titizlikle takip edileceğinin bilinmesi hususunu Ispartalı hemşerilerimizin bilgisine sunuyoruz.’ denildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Isparta, Emniyetinden, kaçakçılık, operasyonu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı google-site-verification=JUqFh8kOJDvxPdB_nOk1fPYSRkE_00XXqUJxmXeE6FY gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-169272188-1');