Haber Detayı
04 Kasım 2020 - Çarşamba 17:35
 
Cem Yılmaz O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı ile Serenay Sarıkaya'yı unuttu
Cem Yılmaz O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı ile Serenay Sarıkaya'yı unuttu. Cem Yılmaz hakkındaki bomba iddia hızla yayıldı. Söylentilere göre, Serenay Sarıkaya'yı unuttu, Saadet Özsırkıntı ile beraber aşk yaşamak için adımları atmaya başladı.
DİĞER Haberi
 Cem Yılmaz O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı ile Serenay Sarıkaya'yı unuttu

2019 yılının son günlerinde magazin gündemine bomba gibi düşen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı geçtiğimiz haftalarda bitti. 10 ay süren ilişkinin ardından ikili, bir açıklama yapmayı tercih etmedi. Ünlü komedyen yalnızca ayrıldıklarını doğruladı.

Ayrılığın üzerinden yalnızca birkaç hafta geçmişken Cem Yılmaz'ın adı başka bir güzelle anılmaya başlandı. Yılmaz, 27 Ekim’de Zorlu PSM’de sahne aldı. Şov sonrası bazı konukları kulisinde ağırladı. O kulisteki konuklardan biri de ''O Ses Türkiye''deki sunuculuğuyla tanınan Saadet Özsırkıntı'ydı.

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre, konuğuyla yakından ilgilenen Yılmaz, sempatikliğiyle güzel sunucunun telefon numarasını kapmayı başarmış.

İyi anlaşan ve aralarında bir yakınlaşma olan Saadet Özsırkıntı ve Cem Yılmaz, en yakın zamanda yemek yemek için sözleşmiş. 

Öte yandan Cem Yılmaz, geçtiğimiz kasım ayında Serenay Sarıkaya'yı Alice Müzikali'nde seyretmiş, ekibi tebrik etmek için Zorlu PSM'nin kulisine geçmiş ve burada Sarıkaya'yla tanışmıştı. 

İlişkileri kısa sürede aşka dönüşen ikilinin, 10 aylık beraberlikten sonra geçtiğimiz günlerde ayrıldığı haberleri çıkmıştı.

Peki, adı Cem Yılmaz'la anılan Saadet Özsırkıntı kimdir? 

Aslen Adanalı olan Saadet Özsırkıntı, 1990 yılının mayıs ayında dünyaya geldi.

Özel Çağ Koleji mezuniyetinin ardından Koç Üniversitesi eğitimi ve Maltepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitimini tamamladı.