Haber Detayı
30 Kasım 2021 - Salı 11:25
 
CHP’li Halıcı Uluborlu’da
CHP’li Halıcı Uluborlu’da
YEREL Haberi
CHP’li Halıcı Uluborlu’da

CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı, İlçe Başkanları ve Danışma Toplantısı için gittiği Uluborlu’da esnaf ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Düzenlenen toplantının ardından Başkan Halıcı ve beraberindeki heyet esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen CHP’li Halıcı şunları söyledi:

“VATANDAŞIN MECALİ KALMADI”

Bugün Uluborlu ilçemizde İlçe Başkanlarımız ve Yöneticilerimiz ile birlikte danışma toplantımızı gerçekleştirdik. Ülkemizin geçtiği dar boğazı ve vatandaşın sorunlarını masaya yatırdık. Yol haritamıza ilişkin fikirlerimizi yöneticilerimiz ile paylaştık. Toplantının ardından Yöneticilerimiz ve İlçe Başkanlarımız ile birlikte Pazar yerindeki esnafı ziyaret ettik. Maalesef her geçen gün vatandaşlarımızın durumu daha kötüye gidiyor. Ülkemiz yönetilemiyor, savruluyor. Vatandaşın dayanacak gücü kalmadı. Evlerde tencere kaynamıyor. Bunun tek bir nedeni var, iktidarın ekonomi politikasının olmaması. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında izleyeceğimiz yol haritasını her fırsatta vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz. İktidar partisi milletvekillerine de bunu öneriyoruz. Saha çıksınlar ve vatandaşın ne halde olduğunu görsünler. Ama eleştirileceklerini bilerek gezsinler ki çözüm üretsinler. Biz tekrar tekrar vatandaşlarımızın ayağına gitmeye, sorunlarını dinlemeye devam edeceğiz. Çünkü Bu şehri seviyoruz. Isparta’mızın daha güzel yerlerde olmasını istiyoruz. Bunun için de var gücümüzle, azmimizle ve hırsımızla çalışacağımıza söz veriyoruz.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: CHP’li, Halıcı, Uluborlu’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı google-site-verification=JUqFh8kOJDvxPdB_nOk1fPYSRkE_00XXqUJxmXeE6FY gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-169272188-1');