Haber Detayı
22 Ekim 2021 - Cuma 23:15
 
İsmini değiştirmiş: İşte Reza Zarrab'ın yeni hayatı ve yeni kız arkadaşı
İsmini değiştirmiş: İşte Reza Zarrab'ın yeni hayatı ve yeni kız arkadaşı. Son olarak 8 Aralık 2017’de New York’ta Halkbank davasının ‘yıldız tanığı’ olarak ifade veren ve o günden sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Reza Zarrab’ı TR724 buldu.
MAGAZİN Haberi
İsmini değiştirmiş: İşte Reza Zarrab'ın yeni hayatı ve yeni kız arkadaşı

TR724 yazarı Adem Yavuz Arslan, Zarrab’ın Miami’deki yeni hayatını görüntüledi.

Adını Aaron Goldsmith olarak değiştirdiği öğrenilen Reza Zarrab’ın yeni hayatı şaşırttı.

26 yaşında Türkiye'ye gelerek ünlü sanatçı Ebru Gündeş'le evlenen Zarrab'ın Türkiye'de birçok siyasiye rüşvet verdiği ortaya çıkmıştı. Amerika'da tutuklanan Zarrab, sürpriz bir şekilde itirafçı olmuş ve her şeyi bir bir itiraf etmişti. Amerika'da dava sürerken Ebru Gündeş'ten boşanan Zarrab, itirafçı olduktan sonra tahliye edilmişti.

Savcıyla anlaşan Zarrab, başta Erdoğan olmak üzere AKP kabinesini nasıl rüşvete bağladığını ve sahte evraklarla nasıl kamu bankalarını dolandırdıklarını, hayali ihracatları nasıl yaptıklarını anlatmıştı. 

Gazeteci Adem Yavuz Arslan, Türkiye ve dünya gündemini sarsan ve 4 yıldan fazladır hiçbir yerde görünmeyen Rıza Zarrab'ın izini bulduğunu söyledi. Arslan, Türk bir Uber şoförünün kendisine bilgi verdiğini ve bu sayede Zarrab'ın izini sürdüğünü kaydetti.

İşte Reza Zarrab'ın yeni hayatından fotoğraflar:

gerçekgündem

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: İsmini, değiştirmiş:, İşte, Reza, Zarrab'ın, yeni, hayatı, ve, yeni, kız, arkadaşı,
Yorumlar
Haber Yazılımı google-site-verification=JUqFh8kOJDvxPdB_nOk1fPYSRkE_00XXqUJxmXeE6FY gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-169272188-1');