Haber Detayı
07 Ağustos 2021 - Cumartesi 09:30
 
Müziğin ustaları yangınzedeler için sahnede
Müziğin ustaları yangınzedeler için sahnede
MAGAZİN Haberi
Müziğin ustaları yangınzedeler için sahnede

Sanat dünyasında yangın mağdurlarına ilk anlamlı destek Milyonfest Arsuz’dan geldi. Hatay’da gerçekleşen festivalde Athena, Teoman, Selda Bağcan, Pinhani, Ceza, Adamlar, Manga, Halil Sezai, Flört, Pamela, Sena Şener gibi sanatçılar yangın mağdurları için sahne alacak, elde edilecek gelirin bir kısmı orman yangınlarında vefat edenlerin ailelerine bağışlanacak.

SALİHA SULTAN

Milyon Yapım tarafından Hatay’da düzenlenen MilyonFest Arsuz açık hava festivalinin gelirinin bir kısmı yangınlarda vefat edenlerin ailelerine bağışlanacak.

Festival yönetimi, programı daha önce açıklanan konserlerin gelirinin bir kısmını Türkiye’yi etkisi altına alan yangınlarda sevdiklerini kaybedenlere aktarma kararı aldı. Hatay’ın doğa harikası ilçesi Arsuz’ da düzenlenen festival boyunca Arsuz Gözcüler Plajı’nda, Athena, Teoman, Selda Bağcan, Pinhani, Ceza, Adamlar, Manga, Halil Sezai, Flört, Pamela, Sena Şener gibi sanatçılar sahne alacak.

Pandemi dolayısıyla kademeli normalleşme sürecinde İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen tedbirlerin de uygulanacağı festivalde, temizlik, maske ve mesafe kurallarına da uyulması için gerekli önlemler alındı. Oturma düzeni olmayan, plaj alanında serbest dolaşımlı düzenlenen festivalin 99 liradan satışa sunulan biletleri Biletix’ten alınabiliyor.

FESTİVALDE HAFTA SONU

BUGÜN: Athena, Mango, Eypio

YARIN: Selda Bağcan, Halil Sezai, Flört

karar

Neden Sondakika32 okumalısınız?
Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.
Bugüne Kadar yaptığımız gibi, bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.
Bu yolculukta bizlere haber göndermek ve habersiz kalmamak için sondakika32 okumalısınız. 
Sondakika32 seninle güçlü, seninle özgür!

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Müziğin, ustaları, yangınzedeler, için, sahnede,
Yorumlar
Haber Yazılımı google-site-verification=JUqFh8kOJDvxPdB_nOk1fPYSRkE_00XXqUJxmXeE6FY gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-169272188-1');