Haber Detayı
14 Nisan 2021 - Çarşamba 21:29
 
Öğretmenler ve okul çalışanları da aşı randevularına dahil edildi
Öğretmenler ve okul çalışanları da aşı randevularına dahil edildi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğretmenler ve okul çalışanlarına ilişkin öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması randevusuna, şu ana kadar 425 bin 430 personelin dahil edildiğini açıkladı.
GÜNDEM Haberi
Öğretmenler ve okul çalışanları da aşı randevularına dahil edildi

  • Öğretmenler ve okul çalışanları da aşı randevularına dahil edildi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğretmenler ve okul çalışanlarına ilişkin öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması randevusuna, şu ana kadar 425 bin 430 personelin dahil edildiğini açıkladı.

Bakan Selçuk, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, öğretmenlerin ve okul çalışanları için öncelikli Kovid-19 aşı uygulamasının devam ettiğini ifade etti.

İlkokul ve okul öncesi kurumlarda bulunan öğretmenler, psikolojik danışmanlar, okul yöneticileri ve okul çalışanlarının sistem tanımlamalarıyla birlikte aşı için randevu alabileceğini kaydeden Selçuk, şu ifadeleri kaydetti:

"Şu ana kadar 425 bin 430 çalışma arkadaşımız aşı randevusuna dahil edilmiştir. Sağlık Bakanlığı, aşı tedarik süreciyle bağlantılı olarak tüm öğretmenlerimiz, psikolojik danışmanlarımız, okul yöneticilerimiz ve okul çalışanlarımız için planlama yapmaktadır. Aşı planlaması doğrultusunda '@enabizsistemi' ve '@MHRS_182'den durumunuzu takip edip randevularınızı oluşturabilirsiniz."

 

Kaynak Yeniçağ: Öğretmenler ve okul çalışanları da aşı randevularına dahil edildi

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Aylin Akarsu
Etiketler: Öğretmenler, ve, okul, çalışanları, da, aşı, randevularına, dahil, edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı google-site-verification=JUqFh8kOJDvxPdB_nOk1fPYSRkE_00XXqUJxmXeE6FY gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-169272188-1');