Haber Detayı
20 Temmuz 2020 - Pazartesi 17:17
 
Veli Gök Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Üyeliği’ne yeniden seçildi
Veli Gök Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Üyeliği’ne yeniden seçildi
YEREL Haberi
 Veli Gök Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Üyeliği’ne yeniden seçildi

Akdeniz Belediyeler Birliği Meclisi Kepez Belediye Başkanı Hakan TÜTÜNCÜ Başkanlığında Antalya’da bugün saat 14.00’de toplandı. Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Üyesi olan Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK de toplantıya katılarak yeniden encümen üyesi seçildi.

Faaliyet raporlarının görüşülmesi, birliğin kesin hesabının görüşülmesi, üyelik talebinde bulunan belediyelerin taleplerinin karara bağlanması, encümen üyelerinin seçimi ve tüm komisyonların üyelerinin seçilmesi ile program devam etti.

Kepez Belediye Başkanı aynı zamanda Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan TÜTÜNCÜ, Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Üyesi olan Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’e ‘Atıksu Arıtma Tesisi Tadilat Projesi’ ile 5. Akdeniz Belediyecilik Proje yarışmasına katılmamızdan dolayı bir teşekkür belgesi takdim etti.

Proje yarışması sergisinin gezilmesinden sonra program sona erdi. Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’e Antalya’da yerel basın ve halktan büyük ilgi gördü. Antalya’da bulunan yerel televizyon kanallarına Eğirdir’i tanıtan Belediye Başkanı Veli GÖK sıcaklardan bunalan Antalyalıları Eğirdir’e davet etti.

 

Kaynak: (Is H) - Isparta Haber Editör:
Etiketler: , Veli, Gök, Akdeniz, Belediyeler, Birliği, Encümen, Üyeliği’ne, yeniden, seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı google-site-verification=JUqFh8kOJDvxPdB_nOk1fPYSRkE_00XXqUJxmXeE6FY gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-169272188-1');