Haber Detayı
15 Ocak 2022 - Cumartesi 18:30
 
Yalvaç' ın eski Emniyet Binası Yalvaç Milli Eğitim Müdürlüğü' ne tahsis edildi
Yalvaç' ın eski Emniyet Binası Yalvaç Milli Eğitim Müdürlüğü' ne tahsis edildi
YEREL Haberi
Yalvaç' ın eski Emniyet Binası Yalvaç Milli Eğitim Müdürlüğü' ne tahsis edildi

Yalvaç Emniyet Müdürlüğü, ardından da karakol olarak hizmet veren bina, bugün itibariyle Yalvaç Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsis edildi.

Alınan bilgiye göre, Yalvaç Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçemizde hizmete sokulmak istenen Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) ve Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) kurumları için gerekli olan ihtiyaç gerekçe gösterilerek Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nden tahsisi istenen bina, ilgili kurumların olumlu görüşünün ardından Milli Eğitim’e tahsis edildi.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, “Yalvaç ve bölgemiz için önemli bir kazanım olacak RAM ve BİLSEM için gerekli olan binanın tahsisinin tamamlandığını sevinçle haber aldık. Bu konuda gerekli desteği veren Kaymakamımız Haluk Şimşek, Emniyet Müdürümüz Ali Özher, Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Kocagöncü ve tüm yetkili bürokratlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede ilçemize ve bölgemize hizmet verecek iki önemli kurumu ilçemize kazandırmak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Su Akarsu
Etiketler: Yalvaç', ın, eski, Emniyet, Binası, Yalvaç, Milli, Eğitim, Müdürlüğü', ne, tahsis, edildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı google-site-verification=JUqFh8kOJDvxPdB_nOk1fPYSRkE_00XXqUJxmXeE6FY gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-169272188-1');