Haber Detayı
07 Ekim 2020 - Çarşamba 11:21
 
Yalvaç'ta Ak Parti ve MHP arasında 'Kayıkcı Kavgası'
Yalvaç'ta Ak Parti ve MHP arasında 'Kayıkcı Kavgası'. Tütüncü'nün bedeni Cumhur ittifakında ruhu başka yerde mi? Özer'lerin bedeni Akpartide ruhu hisarardındaki pazarlıklarda mı?
GÜNDEM Haberi
Yalvaç'ta Ak Parti ve MHP arasında 'Kayıkcı Kavgası'

Ak Parti’li Özer’den MHP’li Tütüncü’ye Çağrı haberleri Yalvaçlıları kızdırdı. Haberi okuyan vatandaşlar Özer'i ve Tütüncü'yü içten bulmadı, yapılmayan vaadlerin hesabını sordu.

NE OLMUŞTU?

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü’ye iki hafta önce yaptığı TOKİ Sosyal Konutları için ortak çalışma çağrısının ardından tekrar bir çağrıda bulunarak, “ Şu ana kadar herhangi bir gelişme kaydedemedik. TOKİ Sosyal Konutları başta olmak üzere her türlü ortak meselemizde AK Parti Yalvaç İlçe Teşkilatı olarak, üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu ifade ediyorum. Yeter ki, halkımızın sorunlarının çözümü için gerekli adımlar atılsın. Buradan Başkan Tütüncü’ye aracılığınızla çağrıda bulunuyor, Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun olarak birlikte hareket et- meye ve milletimize verdiğimiz sözleri tutmak için ortak çalışmaya davet ediyorum.” sözlerini kullanmıştı.

Bu açıklamaların ardından gelen tepkiler şöyle;

Başka bir okuyucumuzun tütüncü yorumu da şöyle; "Tütüncü'nün bedeni Cumhur ittifakında ruhu başka yerde.."

Yerel seçimler içinde başka bir okuyucumuz  ise "Özer'lerin bedeni Akpartide ruhu hisarardındaki pazarlıklarda"

Kaynak: (Sndkk) - sondakika32 Editör: Sondakika32
Etiketler: Yalvaç'ta, Ak, Parti, ve, MHP, arasında, 'Kayıkcı, Kavgası',
Yorumlar
Haber Yazılımı google-site-verification=JUqFh8kOJDvxPdB_nOk1fPYSRkE_00XXqUJxmXeE6FY gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-169272188-1');